OBWIESZCZENIE
Gminnej komisji Wyborczej w Tryńczy
z dnia
27 października 2014 r.
W sprawie powołania składów osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Gminy Tryńcza dla przeprowadzenia wyborów samorządowych w dniu 16 listopada 2014 r.
Na podstawie art. 182 § 1 ust.2 i § 10 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 Kodeksu Wyborczego /Dz.U. z 2011 r. z późn.zm./ Gminna Komisja Wyborcza
powołuje
następujące składy osobowe Obwodowych Komisji Wyborczych:
I. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR. 1 w TRYŃCZY
1. PENKAL Krystyna - przewodnicząca komisji
2. GRABOWIEC Aleksander - z-ca „ „
3. WIECHEĆ Agnieszka - członek „
4. KULPA Anna - „ „
5. GRZYWNA Elżbieta - „ „
6. MATUSZEK Małgorzata - „ „
7. DRYŚ Grzegorz - „ „
8. DUŻY Joanna - „ „
9. ZAMORSKA Aneta - „ „
II. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr. 2 w GORZYCACH
1. TUREK Michał - przewodniczący komisji
2. KUBRAK Józefa - z-ca „ „
3. ZYGMUNT Ewelina - członek „
4. SOWA Roman - „ „
5. PILEK Justyna - „ „
6. WOTA Renata - „ „
7. SZWACZ Adam - „ „
8. OŻÓG Alicja - „ „
III.OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr. 3 w GNIEW. ŁAŃC.
1. KOŁODZIEJ Zbigniew - przewodnicząca komisji
2. KOZYRA Roman - z-ca „ „
3. KULPA Magdalena - członek „
4. DUŻY Renata - „ „
5. PIRÓG Wojciech - „ „
6. KRUTYSZ Monika - „ „
7. PIENIĄZEK Anna - „ „
8. PELC Karol - „ „
9. GRZEBYK Maria - „ „
- 1 -
IV.OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr. 4 w JAGIELLE
1. HALA Żaneta - przewodnicząca komisji
2. KULPA Alicja - z-ca „ „
3. PIRÓG Zbigniew - członek „
4. LASEK Paulina - „ „
5. STAFIEJ-KOGUT Marta - „ „
6. KULPA Zdzisław - „ „
7. KRZYŻAK Dorota - „ „
8. KONIECZNY Bogdan - „ „
9. LIS Katarzyna - „ „
V. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr. 5 w GŁOGOWCU
1. KATA Maria - przewodnicząca komisji
2. TUTKA Tomasz - z-ca „ „
3. ORZECHOWSKA Katarzyna - członek „
4. BURY Marcin - „ „
5. TYTUŁA Konrad - „ „
6. MALINOWSKA Bogusława - „ „
7. MAJCHER Karolina - „ „
8. STĘPNIOWSKA Elżbieta - „ „
9. SŁABIAK Renata - „ „
VI. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr. 6 w GNIEW.TRYN.
1. KULPA Lucyna - przewodnicząca komisji
2. RACHFAŁ Halina - z-ca „ „
3. BOTWINA Ewa - członek „
4. HANEJKO Anna - „ „
5. CHMURA Feliks - „ „
6. RACHFAŁ Józef - „ „
7. STOPYRA Adrian - „ „
8. WIELGOS Klaudia - „ „
9. FLAK Katarzyna - „ „
VII. OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr. 7 w UBIESZYNIE
1. ADAMCZYK Elżbieta - przewodnicząca komisji
2. WOJTYNA Zdzisław - z-ca „ „
3. WIERZBICKA Marta - członek „
4. DARZYCKI Marek - „ „
5. JAKUBIEC Magdalena - „ „
6. KOZDROŃ Marcin - „ „
7. PYTEL Bronisława - „ „
8. CZADO Czesława - „ „
Przewodnicząca
Gminnej Komisji Wyborczej
Zofia Nowak