Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.[zamknij]
Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Tryńcza
  
22-10-2017, Niedziela, 01:08
Jesteś tutaj :: Organy :: Komisje Rady Gminy
Strona główna Drukuj treść Poleć znajomemu Pomoc

Pomniejsz tekst Normalny tekst Powiększ tekst
Komisje Rady Gminy

 I.                   KOMISJA REWIZYJNA

 

1. NIŻNIK Janusz                           -                   Przewodniczący

2. GURAK Zbigniew                       -                   Z-ca Przewodniczącego

3. RYDZIK Zdzisław                      -                   Członek Komisji

 

II.                KOMISJA DS. BUDŻETU I FINANSÓW

 

1. GURAK Zbigniew                         -                  Przewodniczący

2. JAKUBIEC Teofil                         -                  Z-ca Przewodniczącego

3. RZECZYCA Antoni                      -                  Członek Komisji

4. KOGUT Stanisław                         -                       „            „

5. MACHAŁA Henryk                      -                        „           „

6. FLAK Leszek                                 -                        „            „

7. WIELGOS Stanisław                    -                        „            „

8. KASPER Dariusz

  

III. KOMISJA DS. ROLNICTWA, GOSPODARKI TERENAMI, ROZWOJU,

       OCHRONY ŚRODOWISKA I P.POŻAROWEJ

 

1. KONIECZNY Stanisław                    -                      Przewodniczący

2. MUCHA Danuta                                 -                      Z-ca Przewodniczącego

3. NIEMIEC Edward                             -                      Członek Komisji

4. KORPETA Tadeusz                           -                             „          „

5. MACHAŁA Henryk                           -                              „          „

6. FLAK Leszek                                      -                              „          „

7. CEBULA Ryszard                              -                               „          „

8. KASPER Dariusz                               -                               „          „

   

IV.KOMISJA DS. OŚWIATY, KULTURY i SPORTU:

 

1. JAKUBIEC Teofil                              -                         Przewodniczący

2. RZECZYCA Antoni                           -                         Z-ca Przewodniczącego

3. KOGUT Stanisław                              -                         Członek Komisji

4. KONIECZNY Stanisław                    -                                „             „

5. RYDZIK Zdzisław                              -                                „             „

6. NIŻNIK Janusz                                   -                                „             „

7. WIELGOS Stanisław                          -                                „             „

 

 V. KOMISJA D/S ZDROWIA, OPIEKI SPOŁECZNEJ, ŁADU I PORZĄDKU

PUBLICZNEGO:

 

1. KORPETA Tadeusz                                -                   Przewodniczący

2. NIEMIEC Edward                                  -                   Z-ca Przewodniczącego

3. MUCHA Danuta                                      -                    Członek Komisji

4. CEBULA Ryszard                                   -                          „            „


Autor: Urząd Gminy Tryńcza
Data: 2014-12-01 14:23:44
Udostępnił: Admin Administrator
Data: 2014-12-01 14:24:05
Modyfikował(a): Admin Administrator
Data: 2014-12-01 14:24:45

Rejestr zmian

Oglądano 2189 razy


Urząd Gminy Tryńcza
Tryńcza 127
37-204 Tryńcza
tel. 16 642-12-21
email: ug.tryncza@data.pl
© ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o., www.zetorzeszow.pl